O firmie /
O firmie
Drukuj
Firma ALLMAR działa w branży automatyki przemysłowej od 1991 roku. Niemal od samego początku działalności usługowej kluczową rolę w dostarczaniu technologii odgrywała firma Siemens. W 1999 roku w uznaniu osiągnięć handlowych i wysokiej pozycji na rynku sprzedaży urządzeń elektroautomatyki i elektroniki sterującej otrzymaliśmy status Oficjalnego Dystrybutora wyrobów Automatyki i Techniki Napędowej produkowanych przez firmę SIEMENS.

Od pierwszych lat działalności dystrybucyjnej, firma Allmar wyróżniała się dostarczaniem profesjonalnego wsparcia technicznego zarówno w dziedzinie prostego wyposażenia szaf jak i zaawansowanych innowacyjnie technologii.  Dzięki temu dziś jako jedna z nielicznych firm w Polsce ma prawo posługiwać się tytułem "Advanced Partner Automation & Drives SIEMENS".

Z biegiem lat firma bezustannie dostosowywała się do potrzeb klientów oraz szybko zmieniającego się pejzażu technologicznego. Niezmienna natomiast pozostała pasja by zapewniać najwyższą jakość usług i na tej podstawie budować długotrwałe, partnerskie relacje z klientami.


Niezależnie od tego czy potrzebna jest pomoc w zaprojektowaniu sterowania,  przy doborze komponentów, czy  w usunięciu awarii,  Nasza wiedza i doświadczenie połączą Państwa wizję z innowacyjną technologią, która przynosić będzie nieprzeciętne wyniki.


Serdecznie zapraszamy do współpracy!